Журналы и книги » Українська мова. Диктанти для учнів 2-3 класів скачать бесплатно

Українська мова. Диктанти для учнів 2-3 класів

Українська мова. Диктанти для учнів 2-3 класів

Автор:Коллектив
Название: Українська мова. Диктанти для учнів 2-3 класів(Украинский язык. Диктанты)
Издательство: Сорока-белобока
Год: 2007
Формат: ISO
Размер: 324+314МВ
Страниц:1000
Це цікава, пізнавальна, зручна в користуванні комп`ютерна програма із яскравими малюнками, цікавими текстами, яка допоможе значно підвищити рівень знань з української граматики.
Навчальний матеріал, вміщений на компакт-диску відповідає програмним вимогам Міністерства освіти і науки України для 2-3 класів.
На даному компакт диску вміщені словникові, текстові та малюнкові диктанти. Загальна кількість диктантів – 300.
Вибір текстових диктантів йде за назвою(Осіння мелодія, Зачарований ліс, Літній ранок)та за кількістю слів у диктанті.
Словникові диктанти класифікуються за темами: ненаголошені е, и; дзвінкі і глухі приголосні; подовжені приголосні звуки; буквосполучення дз, дж; позначення м`яких приголосних м`яким знаком та позначення м`яких приголосних буквами я, ю, є, ї.
Наша програма побудована таким чином, що комп`ютер не лише прочитає словникові та текстові диктанти, але відразу і перевірить правильність їх написання.
Різноманітні малюнкові диктанти розширять світогляд дитини, а також закріплять знання українського алфавіту та вміння розставляти слова в алфавітному порядку.

Українська мова. Диктанти для учнів 2-3 класів


Здесь вы можете скачать "Українська мова. Диктанти для учнів 2-3 класів" на высокой скорости без СМС. Прежде чем скачать "Українська мова. Диктанти для учнів 2-3 класів полная версия" из категории - Журналы и книги, проверьте работоспособность ссылок. На момент размещения данной новости, все ссылки были в рабочем состоянии. Если по каким-то причинам у вас не получается скачать бесплатно "Українська мова. Диктанти для учнів 2-3 класів torrent", то опишите в комментариях свою проблему, и мы постараемся вам помочь.

Cкачать Українська мова. Диктанти для учнів 2-3 класів бесплатно

Автор: raw678, 12-04-2010, 21:45 | 10887 просмотров | Категория: Журналы и книги |
Похожие новости:
Информация
Вы не можете написать комметарий о Українська мова. Диктанти для учнів 2-3 класів. Для того чтобы оставить свой комментарий, Вам следует зарегистрироваться или войти на сайт под своим именем.