Журналы и книги » Інформатика. Збірник завдань для державної підсумкової атестації. 11 клас скачать бесплатно

Інформатика. Збірник завдань для державної підсумкової атестації. 11 клас

 Інформатика. Збірник завдань для державної підсумкової атестації. 11 клас


Название: Інформатика. Збірник завдань для державної підсумкової атестації. 11 клас
Автор: Бодрик О. О., Захар О. Г., Потапова Ж. В.
Год: 2010
Форматы: PDF
Страниц: 128
Размер: 17 MB
Качество: хорошее
Из-во: Ранок
Язык: украинский

Збірник містить завдання для державної підсумкової атестації з інформатики, подані у формі підсумкових контрольних робіт. Зміст посібника відповідає програмовим вимогам курсу інформатики загальноосвітніх навчальних закладів(11-річна школа). У посібнику наведено 30 варіантів робіт, критерії оцінювання виконання практичних завдань, бланк відповідей. До видання безкоштовно додається CD-диск з матеріалами до практичних завдань. Призначено для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів інформатики.


Здесь вы можете скачать "Інформатика. Збірник завдань для державної підсумкової атестації. 11 клас" на высокой скорости без СМС. Прежде чем скачать "Інформатика. Збірник завдань для державної підсумкової атестації. 11 клас полная версия" из категории - Журналы и книги, проверьте работоспособность ссылок. На момент размещения данной новости, все ссылки были в рабочем состоянии. Если по каким-то причинам у вас не получается скачать бесплатно "Інформатика. Збірник завдань для державної підсумкової атестації. 11 клас torrent", то опишите в комментариях свою проблему, и мы постараемся вам помочь.

Cкачать Інформатика. Збірник завдань для державної підсумкової атестації. 11 клас бесплатно

Автор: kleinberger, 14-05-2010, 20:13 | 5222 просмотра | Категория: Журналы и книги |
Похожие новости:
Информация
Вы не можете написать комметарий о Інформатика. Збірник завдань для державної підсумкової атестації. 11 клас. Для того чтобы оставить свой комментарий, Вам следует зарегистрироваться или войти на сайт под своим именем.